Siverekli işadamından örnek davranış

Siverekli iş adamı Kerim Karaaslan, yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla ilçedeki 200 ihtiyaç sahibi vatandaşa giyim yardımında bulundu.

İstanbul’da tekstil işiyle uğraşan Karaaslan, geleneksel olarak yardımda bulunduğu hemşehrilerini yaklaşan bayram öncesi de sevindirdi.

Karaaslan, kargoyla Siverek’i İl Yapma ve Kalkındırma Derneği’ne belirlenen 200 ihtiyaç sahibine ulaştırılması için giyim eşyası gönderdi.

Dernek Onursal Başkanı Koçali Aymaz tarafından teslim alınan elbiseler, ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.

Desteklerinden dolayı Karaaslan’a teşekkür eden Aymaz, “Değerli iş adamımız her yıl olduğu gibi bu yılda bayram öncesi maddi imkanı olamayan hemşehrilerimiz için takım elbise, mont gibi bayramlıklar gönderdi. Daha önce belirlenen hak sahiplerine elbiseler teslim edildi. Hayırsever kardeşimize teşekkür ediyoruz ne mutlu ki ona her bayram hemşehrilerini hatırlıyor” dedi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Çocuklara bayramlık hediyesi

Siverek’te Türk Eğitim Sen ve Türk Büro Sen üyeleri, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi 55 çocuğa bayramlık hediye etti. Türk Eğitim Sen Siverek Şube Başkanı Mehmet Şengönül, gazetecilere yaptığı açıklamada, bayram öncesi ilçede yaşayan ekonomik durumu yetersiz çocukları sevindirmek istediklerini söyledi. Bu kapsamda kampanya düzenlediklerini anlatan Şengönül, “Sendika üyesi öğretmen arkadaşlarımız […]