SİVSAD Başkan Yılmaz’ı ziyaret etti

Siverek Fotoğraf Sanatçıları Derneği, yapılan 1. olağanüstü kongrenin ardından yeni yönetim kurulu üyeleri kurum ziyaretlerine başladı.

Dernek Başkanı Mustafa Gülpınar ve yönetim kurulu üyeleri, Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

SİVSAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gülpınar, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Başkanımızı makamında ziyaret ederek kendisine dernek çalışmalarımızda vermiş olduğu desteklerden dolayı ve sanat için en iyi kullanılabilecek olan tarihi bir mekan olan Cıncıklı hamamı tahsis ettiği için teşekkür ettik. Dernek bünyesinde önümüzdeki süreçte yapılacak olan çalışmalar hakkında kendisiyle istişarede bulunduk, neler yapılabileceğini görüştük.”

Başkan Resul Yılmaz ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yeni yönetim kuruluna başarılar diledi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

FETÖ Operasyonunda 7 Tutuklama

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan 10 kişiden 7’si tutuklandı. 15 Temmuz Fetullahçı Terör Örgütü’nün askeri darbe girişiminin ardından Siverek Emniyet Müdürlüğünce yapılan operasyonda ilçede esnaf oldukları bildirilen 10 kişi gözaltına alınmıştı. Şüpheliler, emniyetteki sorgularının ardından mahkemeye sevk edildi. Adliyeye sevk edilen şüphelilerden 3’ü adli […]