İkra-Der Siverek’te 2 Temsilcilik Daha Açtı


Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde faaliyet gösteren İkra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (İkra-Der),  biri Esmerçayı diğeri Yenişehir mahallesinde olmak üzere 2 temsilcilik açtı.

Dernek Başkan Yardımcısı Hüseyin Şeker konuyla ilgili sitemiz muhabiri Yusuf Eyyüp Sarı’ya Yaptığı açıklama da; ” Özellikle toplumu yozlaştırma çabalarının zirve yaptığı bu ortamda İkra-Der olarak bu yozlaşmanın önüne ancak ilim ve takva ile geçilmesinin mümkün olacağını düşündüğümüz için halkımıza  hizmet amacıyla bu temsilcilikleri hizmete açtık. Allah kısmet ederse bu hayır halkalarını halkımızın desteğiyle daha da genişleteceğiz inşallah.” dedi.

Şeker konuşmasına; ‘Yeni açtığımız 2 temsilciliğimizden Yenişehir mahallesinde olanı sadece bayanlara özel, Esmerçayı mahallesinde ki ise genel temsilciliktir.’ diyerek son verdi.(Haber: Yusuf Eyyüp Sarı)

 

FB_IMG_1471600984614

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Havaalanına Servis Talebi

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bir araya gelen sivil toplum kuruluşları, ilçeden GAP Havaalanı’na servis talebinde bulundu. MHP ilçe Başkanı Mustafa Fettahlı, STK temsilcileri adına hazırlanan basın açıklamasını ilçe başkanlığında yaptı. İlçenin birçok ilden büyük olduğunu vurgulayan Fettahlı, güzergahta bulunan Hilvan ilçesiyle yaklaşık 300 bin kişinin ikamet ettiği bölgede, servis hizmetinin verilmesi […]