SODES Kursu Öğrencileri Halk Eğitim Merkezini Ziyaret Etti

Siverek Halk Eğitim Merkezine bağlı Sodes Kursu öğretmen ve öğrencileri Halk Eğitim Merkezine teşekkür ziyaretinde bulundu.

Siverek Kaymakamı Vural Karagül’ün girişimleri ile Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan SODES YGS ve LYS kursunda öğrenim gören öğrencilerden bazıları dershane öğretmenleri ile birlikte Siverek Halk Eğitim Merkezi müdürü Mahmut Kışlar’ı ziyaret etti. İletişim Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Eğitim Fakültesi ile Edebiyat Fakültesinde çeşitli bölümlere yerleşen öğrenciler Kışlar’a teşekkürlerini iletti.

SODES YGS ve LYS kurs müdürü Ferit Çetiner sitemiz muhabiri Yusuf Eyyüp Sarı’ya yaptığı açıklama da; ‘Kursumuzda öğrenim gören öğrencilerimizle birlikte kursumuza 2015-2016 yılı eğitim süreci boyunca desteklerini esirgemeyen Siverek HEM müdürü Mahmut Kışlar’ı ve HEM müdür yardımcısı Ferit Akçalıyı makamında ziyaret ettik. SODES YGS ve LYS kurs öğretmenleri olarak Kışlar ve Akçalıya desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz.’ dedi.

YGS ve LYS kurs dönemi boyunca kursta eğitim gören ve kurs sonunda Eczacılık Fakültesine yerleşen Mehmet Emin Öncül konuyla ilgili yaptığı açıklama da; ‘Öğretmenlerimiz bizlere abi abla gibiydiler, biz hiçbir zaman onlardan şikâyetçi olmadık. Konu her ne olursa olsun her zaman yanımızdaydılar, her zaman yardımcı oldular bize. Biz onlara hocam diye hitap etmekten çok abi abla diye hitap etmeyi isteriz. Eğitim kalitesi, kaynak kitap ve deneme konusunda bizlere hep yardım edip, daha iyi bir eğitim görmemiz için her zaman ellerinden geleni yaptılar. Kurs süreci boyunca öğretmenlerimiz ellerinden gelen desteğin fazlasını bizlere gösterdiler bu yüzden tüm dershane hocalarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.’ dedi.

HEM müdürü Mahmut Kışlar ise öğrencilerin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, eğitim hayatlarında başarılı olmaları temennisinde bulunarak, emeği geçen öğretmenlere de teşekkürlerini iletti. (Haber: Yusuf Eyyüp Sarı)

 

DSC_9693

 

DSC_9694

WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Karacadağ göçerlerinin yaşamı belgesel film oluyor

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi Karacadağ bölgesinde yaşayan göçerlerin sosyal yaşamlarını konu alan “Kavalın Sesi” belgesel filmi çekiliyor. Fotoğraf sanatçıları Sedat Kıran ile Gül Ertuna Karacadağ bölgesinde 9 ay çekimler yapacak. Sedat Kıran, Karacadağ’daki doğal yaşamın en büyük alanlarından biri olduğunu söyledi. Kavalın Sesi belgesel filminde bölgedeki doğal yaşamı aktarmaya çalışacaklarını belirten Kıran, […]