‘Kim Milyoner Olmak İster’ Seçmeleri Siverek’te Yapılacak

Selçuk Yöntem’in sunduğu, Türkiye’nin en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması ‘Kim Milyoner Olmak İster’ programı yarışmacı seçimleri için Türkiye turnesine çıkıyor.

Programa başvuru yapamayan ve mülakatlar için İstanbul’a gidemeyen yarışmacı adaylarının yoğun talebi üzerine mülakatlar İstanbul dışına taşınıyor.

Seçmeler için Siverek’e gelecek ekip, 9 Kasım Çarşamba 2016 tarihi 11.00 ile 23.00 saatleri arasında yarışma başvurularını alacak.

Adaylar bireysel olarak Siverek Belediyesi Yaşam Evi içerisindeki ‘Kim Milyoner Olmak İster’ standına kimlikleri ve bir vesikalık fotoğrafları ile başvuru yapabilecekler.

1 Milyon TL para ödüllü bilgi yarışması için yapılacak mülakatlara yoğun bir katılım bekleniyor.

 

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

2 thoughts on “‘Kim Milyoner Olmak İster’ Seçmeleri Siverek’te Yapılacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Haber

Viranşehir'deki saldırıyla ilgili 5 kişi tutuklandı

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde, terör örgütü PKK mensuplarınca Karakuzu Jandarma Karakolu’na düzenlenen ve Uzman Onbaşı Erdi Demirer’in şehit düştüğü saldırıyla ilgili adliyeye sevk edilen 10 zanlıdan Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Sinan Burun’un da aralarında yer aldığı 5’i tutuklandı. Karakuzu Jandarma Karakolu’na yönelik PKK’lı teröristlerin saldırısı sonrası İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince […]