Fakülte kütüphanesine kitap bağışı

Bu yıl Siverek ilçesinde eğitim ve öğretime başlayan Harran Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi idaresinin kütüphane için başlattığı kitap kampanyasına destek devam ediyor.

Siverek Eğitim Bir-Sen yönetimi, sendikanın yayımladığı eserler ile bir miktar kitabı fakültenin kütüphanesine bağışladılar.

Fakülte Dekan Yardımcısını yönetim kurulu üyeleriyle ziyaret edip kitap bağışında bulunduklarını belirten Şube Başkanı Fikret Aslanparçası yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Uygulamalı Bilimleri Fakültesinin Siverek’te açılması büyük bir şans. Tüm kurum ve kuruluşlarla fakültemizin eksiklerinin giderilmesi ve daha çok bölüm açılması için hep birlikte çalışmalıyız”

Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Mehmet Ragıp Görgün, sendika üyelerine teşekkür ederek daha çok ders ve kaynak kitaplarının bağışlanması talebinde bulundu.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İhtiyaç sahibi öğrencilere giysi yardımı

Siverek ilçesinde, ihtiyaç sahibi öğrencilere kaban ve ayakkabı dağıtıldı. İlçeye 30 kilometre uzaklıktaki Şehit Kemal Karakayalı Ortaokulu’nda öğrenim gören 60 öğrenciye, bir yardım vakfı tarafından temin edilen kaban ve ayakkabı verildi. Okul müdürü Umut Buğdaycı, yaptığı açıklamada, vakfın geçen yıl da okula çeşitli yardımlarda bulunduğunu belirtti. Buğdaycı, “Vakıf, daha önce […]