Atıl durumdaki park onarılıyor

Siverek Belediyesi atıl durumda bulunan parkları yeniden dizayn ederek halkın hizmetine sunuyor.

Fen İşleri Müdürlüğünce Ayvanat Mahallesinde başlatılan çalışma kapsamında atıl durumda bulunan Ayvanat Parkında yapılan çalışmanın ardından daha modern bir hale getirilerek mahalle sakinlerinin hizmetine sunulacak.

Çalışmanın ardından Kadın Bilgi Evi olarak kullanılacak binada atölyeler, dinlenme ve oyun salonlarının yer alacağı belirtildi.

Çalışmalarla ilgili bilgi alan Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Ahmet Öncül, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Siverek Belediyesi olarak göreve geldiğimizden bu yana atıl durumda olan bütün yapıları yeniden halkımızın hizmetine sunduk. Belediyeler halkın malı ve emanetidir. Bu anlayışla hareket ederek çalışıyoruz. Bu çalışmanın ardından Ayvanat mahallemizdeki bayanlara büyük bir sosyal alan açılmış olacak. Mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum.”

Mahalle sakinleri çalışmadan dolayı Belediye Başkanı Resul Yılmaz’a teşekkür etti.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Gazeteci Dolaş, Okurlarıyla Buluştu

Siverek ilçesinde yaklaşık 30 yıldır gazetecilik yapan Mehmet Şükrü Dolaş, bir süre önce yayımladığı “Çocukluğumun Küçeleri” isimli kitabının imza gününde okurlarıyla buluştu. Dolaş, belediye yaşamevinde düzenlendiği programda okurları için kitabını imzaladı, kitabın konusu hakkında katılımcılara bilgi verdi. Dolaş, yaptığı açıklamada bir Siverek sevdalısı olduğunu belirterek”255 sayfalık kitabımda Siverek (sokaklarında) Küçeleri’nde […]