Uygulamalı Bilimler Fakültesine Kitap Yardımı

Harran Üniversitesi Siverek Uygulamalı Bilimler Fakültesi kütüphanesine hayırsever vatandaşlar tarafından kitap bağışında bulunuldu.

Bir süre önce fakülte bünyesinde kurulan kütüphanenin kitap ihtiyacını karşılamak başlatılan kitap toplama kampanyasına şehir dışında yaşayan hayırseverler tarafından destek geldi.

Siverek’i İl Yapma ve Kalkındırma Derneği Fahri Başkanı Koçali Aymaz ile Harran Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Ragıp Görgün tarafından başlatılan ve sivil toplum kuruluşlarının destek verdiği kitap bağışı kampanyasına, Ankara’da yaşayan Cemal Yılmaz Aker 11 koli, İzmir’de yaşayan Semiramis Rosella Karan ise 3 koli ansiklopedi ve ders kitabı yardımında bulundu.

Kitapları teslim alan Koçali Aymaz, kütüphane kitap bağışında bulunan hayırseverlere ve kitapların kargo işlemlerini ücretsiz yapan kargo firmasına teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek’te 43 kilo esrar ele geçirildi

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bir evde yapılan aramada 43 kilo 500 gram esrar maddesi ele geçirildi. Edinilen bilgiye göre, alınan bir istihbarat doğrultusunda hareket eden Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Karakoyun Mahallesi’ndeki Mehmet G.’ye ait eve operasyon düzenledi. Evde yapılan aramada, 43 kilo 500 gram esrar ele geçirildi. Ev sahibi Mehmet […]