Kitaplarını okul kütüphanesine bağışladı

Siverek Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Baydilli, şahsi kütüphanesinde bulunan 200 kitabı, kütüphane oluşturmak isteyen okula bağışladı.

Baydilli, gazetecilere yaptığı açıklamada ilçenin Fırat Mahallesi’ndeki Kız Anadolu Lisesinin bir süre önce kütüphane oluşturmak için sosyal medya üzerinden başlattığı kampanyayı gördüğünü söyledi.

Gelecek nesillerin eğitimine katkıda bulunmaya karar verdiğini belirten Baydilli, “Velilerin başlatmış olduğu kitap toplama kampanyasına katkı sunmak amacıyla aralarında roman, şiir, hikaye ve ders kitaplarının da bulunduğu 200 kitabı okul idaresine teslim ettik. Buradan tüm kitapseverlere çağrıda bulunmak istiyorum, fazla kitaplarınızı okullara bağışlayın.” diye konuştu.

Okul yetkilileri de desteklerinden dolayı Baydilli’ye teşekkür ederek, kampanyaya vatandaşlardan da katkı beklediklerini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine Seminer

Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı üyelerine yönelik eğitim seminerlerine devam ediyor. Eğitim seminerleri kapsamında iş yaşamında beden dilinin önemi semineri verildi. Ticaret ve sanayi Odası Konferans salonuna düzenlenen seminere “Gizli Güç beden dili” kitabının yazarı Mehmet Emin Yeşil Katıldı. Yazar Yeşil slayt eşliğinde beden dilinin iş yaşamında, işçi verimliliğinin […]