Uluslararası ödüllü saç ustası Yuşan Siverek’te

İlçenin Hasan Çelebi Mahallesi de açılan modern kuaför salonunu açılışına katılıp iş yerinin kurdelesini Siverek sevdalısı Koçali aymaz ile birlikte açılış kurdelesini kesen saç topuz ustası Muhittin Yuşan Siverek’te bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Türk tarzı topuz saç modelleri çalışmalarıyla dünya birincisi olan Yuşan, birlikte çalıştığı kendisini yetiştirdiği Siverekli saç ustası Şakir Ekinci’in iş yerinin saç topuzu ve kesimi açısından bir ilk olduğunu belirterek şunları kaydetti:

“Saç topuzu dalında Türkiye’ye defalarca Türkiye’ye biricilikler getirdim, Avrupa ülkelerinde saç topuzu ve modelleri hakkında eğitimlerimiz devam ediyor. Şakir kardeşimde benim talebem Siverek’e ilk defa geldim, muhteşem bir şehir, kardeşimiz çok güzel bir salon yapmış hayırlı uğurlu olsun. Siverek’e yakışan bir salon inşallah tekrardan gelirim”

Gazetecilerin saç bakımı ve topuz yapmanın pahalı bir işlem mi sorusu üzerine ünlü kuaför sözlerine şöyle devam etti: “Sanıldığı kadar çok pahalı bir işlem değil bu işlemlerin her bütçeye göre işlemleri var yeni açılan salonumuzda her bütçeye göre yapılacak işlemler var salon tüm Siverekli kadınlara hitap edebilecek bir salon gayet modern ve temiz.”

Kuaför Şakir Ekinci, yıllardır dünya birincisi olan bir ustanın yanında yetiştiğini Siverekli bayanlara saç bakımı, kesimi ve modelleri açısından en iyi hizmeti vermeye çalışacağını belirti.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Gece kulübüne pompalı tüfekle saldırı

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bir gece kulübüne pompalı tüfekle saldırı düzenlendi, olayda bir kişi yaralandı. Alınan bilgilere göre, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce Cumhuriyet Caddesinde Hikmet B.’ye ait gece kulübüne pompalı tüfekle ateş açıldı. Açılan ateş sonucu camlara ve duvarlara çok sayıda mermi isabet etti. İhbar üzerine olay yerine çok […]