Vatandaşlar doğal tedavi yöntemlerine yöneliyor

Yıllardan beridir vatandaşların bel fıtığı, kalça ağrısı, ayak rahatsızlıkları, boyun fıtığı, diz ağrıları olmak üzere birçok hastalıkta il dışında tedavi olmaktan kurtuluyor.

250 bin nüfuslu Siverek’te doğal yöntemlerle ağrıdan sızıdan ameliyatsız bir şekilde doğal yöntemlerle tedavi yapılabilen Fizyoak Akkutlu Manuel Terapi (Fizik tedavi) vatandaşlara hizmet vermeye başladı.

Açılışı yapılan Manuel Terapi fizik merkezi Hürriyet Caddesi Ziraat Bankası karşısında bulunan iş merkezi 4. katta doğal tedavi merkezinde vatandaşların taleplerini dinleyen işyeri sahibi Fizyoterapist Mustafa Akkutlu yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Yıllardan beridir geçmişten bu yana vatandaşlarımız basit bir ağrıdan dolayı sürekli il dışında tedavi olmak için gidiyorlardı. Bu ağrılardan kurtulamayan vatandaşlarımız çok sayıda ilaç kullanarak çözüm yolları arıyordu, ancak kullanılan ilaçlarda da vatandaşlarımız tedavi bulamamaktaydı, açılışını yaptığımız merkezimizde yıllardan beridir bel fıtığı, boyun fıtığı, diz ağrısı, ayak ağrıları ve birçok hastalığın tedavisi yapılmaktadır. Bu tür hastalıklarda tedavi bulamayan vatandaşlarımızı merkezimizi ziyaret ederek görüşme sağlayabilirler, inşallah bu tür hastalıklarda tedavi bulmak isteyen vatandaşlarımıza ağrısız, sızısız ve ameliyatsız bir şekilde doğal yöntemlerle tedavi olma imkânı bulacaklardır.”

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Haber

Hayvan Hırsızlarına Karşı Özel Ekip

Şanlıurfa’da son günlerde artan hayvan hırsızlığı olaylarının önlenebilmesi için İl Jandarma Komutanlığı tarafından oluşturulan özel ekip hırsızlara göz açtırmıyor. Şanlıurfa’da hırsızlık olaylarının gerçekleştiği bölgelerde sivil kıyafetleriyle bir süre hayvan alışverişi yapan jandarma, farklı günlerde 27 hayvanı çalan şüphelilerin izine ulaştı. Jandarma ekiplerinin düzenlediği operasyonla gözaltına alınan 23 kişiden 8’i hayvan […]