Genç girişimciler kulübü eğitime katkı sunmaya devam ediyor

Yayıncı: Yusuf Eyyüp Sarı - Yayın Tarihi:

Siverek’te, Siverek Genç Girişimciler Kulübü çatısı altında bir araya gelen öğrenciler topladıkları kırtasiye malzemeleriyle eğitime katkı sunmaya devam ediyor.

Siverek Genç Girişimciler Kulübü üyesi Emre İşbilen yaptığı açıklamada; ‘’Amacımız Siverek’te ki eğitim sorunlarını bir nebze de olsa gidermek. Bu amaçla çıktığımız yolda kulüp üyelerimizle birlikte, kendi imkanlarımızla kırtasiye malzemeleri topladık. Topladığımız yardımların yaklaşık 500 öğrencinin kırtasiye ihtiyacına çözüm olacağını umut ediyoruz. Bu konuda bizlerden desteğini esirgemeyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nuri Kapanoğlu’na da teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Kulüp üyeleri, kendi imkanlarıyla topladıkları kırtasiye malzemelerini, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kapanoğlu’na teslim etti. (Haber: Yusuf Eyyüp Sarı)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Hayvan pazarında Kurban bayramı yoğunluğu

Türkiye’nin önemli ölçüde canlı hayvan ihtiyacını karşılayan Şanlıurfa’da, kurban bayramına sayılı günler kala hayvan pazarlarında hareketlilik artmaya başladı. Tarım ve hayvancılığın önemli merkezlerinden biri olan Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde canlı hayvan pazarında küçükbaş kurbanlıklar 800 ila bin 200 liradan alıcı bulurken, büyükbaş hayvanlar 7 bin-15 bin lira arasında satışa sunuluyor. Bayrama […]

Benzer Haberler