İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat Yapıcı’ya çirkin saldırı

Siverek İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat Yapıcı ve yanında bulunan bir okul müdürü İlçe Milli Egitim Müdürlüğü makam odasında okul taşımaları konusunda tartıştığı Ahmet K. tarafından darp edildi. Darp olayı ile ilgili Ahmet K. gözaltına alınırken, Yapıcı ve yanındaki okul müdürü Siverek Devlet Hastanesi’ne giderek rapor aldı. Siverek Nihat Karakoca Karakoluna giderek darp girişiminde bulunanlar ile ilgili sikayette bulunan Yapıcı’ya meslektaşları ve sivil toplum kuruluşları karakol önüne gelerek destek verdi.

Siverek Eğitim Bir-Sen yetkilileri ise konu ile ilgili yaptıkları açıklamada bugün saat 14.30’da Lezgonun Parkı’nda darp olayı ile ilgili bir basın açıklaması yapacaklarını duyurdular.

siverek-milli-egitim-muduru-odasinda-tartakla

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek'te Milli Eğitim Müdürünün darp edilmesi kınandı!

Siverek ilçesinde sabah saatlerinde makam odasında darp edildiği iddia edilen milli eğitim müdürü vekili Suat Yapıcı’ya yapılan saldırıyı kınamak için hükumet konağı önünde basın açıklaması ve alkışlı protesto eden Siverek sivil toplum platformu temsilcileri oturma eylemi yaptılar. Hükumet konağı önünde bulunan Lezgo’nun parkında bir araya gelen öğretmen ve STK’lardan oluşan […]