Fikret Aslanparçası güven tazeledi

Eğitim Bir-Sen Siverek Temsilciliği 6. olağan yönetim ve delege seçiminin ardından Fikret Aslanparçası yeniden temsilci seçilerek güven tazeledi.

Siverek Karacadağ Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde 10:00 ile 17:00 saatleri arasında yapılan seçimde Fikret Aslanparçası yeniden Eğitim Bir-Sen İlçe temsilcisi seçildi.

Seçim sonuçlarının ardından gazetecilere açıklama yapan Aslanparçası, “Zirveden yeni ufuklara yolculuğumuzda ufukta yeni zaferlerin habercisi bir seçimi geride bıraktık. Tecrübe, istikrar ve güven sloganıyla çıktığımız yolda güzel bir ortamda gerçekleştirdiğimiz seçimimizin çeşitli kademelerinde görev yapan, sorumluluk ve aidiyet bilinciyle yoğun bir katılımla sandık başına gelerek oylarını kullanıp böylelikle sorumluluğumuzu daha çok artıran ve zımnen ‘durmak yok koşmaya devam’ yetkisi veren dava arkadaşlarımıza ve dualarıyla yanımızda olan tüm gönüldaşlarımıza teşekkür ediyor, seçim sonuçlarının camiamıza ve şehrimize hayırlı olmasını diliyoruz.” diye konuştu.

Seçimin ardından yeni yönetim listesinde şu isimler yer aldı:

İlçe Başkanı:Fikret Aslanparçası

Yönetim Kurulu

1. Fikret Aslanparçası (İlçe Başkanı)
2. Abdullah Konak
3. Ali Altundal
4. Çetin Eskin
5. Hakan Çiftel
6. Hasan Şenateş
7. Seyit Ahmet Güzen


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Mobbing iddiaları asılsız çıktı

Şanlıurfa’da Sağlık-Sen delege seçimleri öncesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde mobbing uygulandığı iddiaları, seçim sonucunu değiştiremedi. Sağlık-Sen Şanlıurfa il başkanlığı için yapılan delege seçimleri öncesi mevcut Başkan Faruk Günak’ın sosyal medyada dile getirdiği mobbing iddialarına rağmen Eyyübiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanları, tercihini Abdulkadir Yabir’den yana kullandı. Perşembe günü yapılan seçimlerde […]