İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde neler oluyor?

1

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde gündemden düşmeyen Milli Eğitim Müdürlüğü hakkında dönen dedikodu ve iddialara yönelik vereceği cevaplar merak konusu oldu.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde gündemden düşmeyen Milli Eğitim Müdürlüğü’ne yönelik halk arasında dönen dedikodularının gerçeklik payı ve kamuoyunun bihaber olduğu sorunların çözülmesine yönelik bir açıklama yapmasını bekliyoruz.

Kamuoyu adına bizlerde meslek kuralları gereği Milli Eğitim Müdürlüğü’nün cevaplaması için sırasıyla gündemdeki konulara ilişkin soruları yazıyor ve cevaplamasını bekliyoruz.

Daha önce yapılan ve iptal edilen yemek ihalesinin akıbeti ne oldu?

Kurum bünyesinde yapılan yemek ihalesi neden iptal edildi?

Yeniden yapılan ihale günler geçmesine rağmen neden netlik kazanmadı?

İhaleyi hangi firma yüzde kaç kırımla aldı?

Soruları halk arasında merak konusu olurken diğer yandan okullarda çalıştırılmak üzere İŞKUR Toplum Yararına Programı kapsamında (TYP) alım kaç kişi üzerinden yapıldı?

Alımlar nasıl yapıldı?

Yapılan alımların yüzde kaçı kadar yedek seçildi?

Alımı yapılan kişilerin tamamı görevlerine gidiyor mu?

Herhangi bir siyasi parti ve kurumdan liste gönderildi mi?

Sorduğumuz sorunlara yönelik bizlere gelen şikayet ve dedikoduların odağında bulunan Milli Eğitim Müdürlüğü’nün kamuoyunu aydınlatmasını istiyoruz.

One thought on “İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde neler oluyor?

  1. Sadece milli egitim mi hesap verecek işkur diyanetin camilere bıraktıgı çalısanlar ve belediye ” nin parklarda görevlendirdigi sulama personelleri dakil her kes hesap versin . NOT ADALAET MÜLKÜN TEMELIDIR HESAP SORULSA KIMSE İHANET YAPAMAZ ÝİYEMEZ ÇARPAMAZ USÜLSÜZ IHALE OLAMAZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Hastaneye Başhekim Dayanmıyor! Neden?

Şanlıurfa’nın Siverek Devlet Hastanesinde yatak çarşafı değiştirir gibi başhekim değiştiriliyor. Hastanede büyük bir azim, şevk ve çeşitli projelerle göreve başlayan başhekimler, hastaneyi tanımadan değiştiriliyor. Vatandaşların sağlık ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet veren devlet hastanesi son günlerde çalkantılı dönemler yaşıyor. Sağlık alanında gerekli hizmeti veremeyen Siverek Devlet Hastanesinde doktor eksikliği gündemdeki yerini […]