Siverek’te 5 bin paket kaçak sigara yakalandı

Siverek ilçesinde uygulama noktasında şüpheli olarak durdurulan otomobilde 5 Bin paket gümrük kaçağı sigara yakalandı. Sürücü M.D. gözaltına alındı.

Siverek-Diyarbakır kara yolu üzerinde uygulama yapan Siverek Emniyet Müdürlüğü KOM (Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele) ekipleri, Doğu illerinden kaçak sigara sevkıyatı yapan şahıslara yönelik başlatılan çalışmalar sonucunda uygulama noktasında şüpheli olarak durdurulan otomobilde yapılan incelemede 5 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.

Siverek Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri, tarafından gözaltına alınan M.D ifadesi alındıktan sonra adli mercilere sevk edildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

siverekte-5-bin-paket-kacak-sigara-ele-gecirildi-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverekli hayvan yetiştiricilerine 'küpe' müjdesi

Siverekli hayvan yetiştiricilerinin ‘küpe’ isyanı sonuç verdi. Besicilerin beklediği müjdeli haber geldi. Siverek’te hayvan yetiştiricileri, Siverek İlçe Tarım Müdürlüğü’nün kendilerine “küpe” vermediğini iddia ederek Siverek kaymakamlığı ve Siverek Ak Parti İlçe Binasına yürümüştü. Mağdur çiftçiler sorunun çözümü için Şanlıurfa Milletvekili M. Kasım Gülpınar ve Ak Parti İlçe Başkanı İlhan Çelik ile […]