Kaymakam Çiftçiler’den gazetecilere ziyaret

Yayıncı: Yönetici - Yayın Tarihi:

Siverek Kaymakamı Mustafa Çiftçiler, ilçede görev yapan ulusal ve yerel basın temsilcilerini ziyaret etti.

Kaymakamlar kararnamesiyle Erzurum’un Tortum ilçesinden Siverek’e atanan Mustafa Çiftçiler, ilçede görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcilerini ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

İlçenin nüfus yoğunluğu, tarihi, doğal ve kültürel değerleri açısından önemli bir kent olduğuna dikkat çeken Kaymakam Çiftçiler, temel sorunların çözümü için gayret gösterdiklerini söyledi.

Gerek ilçenin tanıtımı gerekse sorunların çözümünde basına önemli görevler düştüğünü anımsatan Çiftçiler, “Basın bizler için çok önemli bir unsurdur. Bazen göremediğimiz eksiklikleri onlar daha çabuk görür. Bu nedenle hep birlikte çalışarak ilçemizin pozitif yöndeki potansiyelini üst seviyelere çıkarmayı ümit ediyorum.” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren gazeteciler, Kaymakam Çiftçiler’e teşekkür etti.

Ziyarette Urfanatik Gazetesi Temsilcisi Şükrü Dolaş, Sabah Gazetesi Temsilci ve Siverek Son Haber Muhabiri Lütfü Yalgı, Anadolu Ajansı (AA) ve Siverek Son Haber Muhabiri Cuma Sarı, Demirören Haber Ajansı (DHA) Muhabiri Mehmet Sezgin, İhlas Haber Ajansı (İHA) Muhabiri Mevlüt Bayraktar, Siverek Haber İmtiyaz Sahibi Abdullah Hakan Lale ile Ramazan Lale hazır bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek kırsalında kar yağışı etkili oluyor

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı devam ederken kent merkezinde de kar yağışı başladı. Kar yağışının bölgede etkili olmasının ardından yaklaşık 10 mahallenin yolu ulaşıma kapandı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri kapanan yerleşim yerlerinin yollarını açma çalışmaları ise sürüyor. Bağlık, Beşyamaç, Büyük Tepe, Uzunpınar, Büyük Yakıtlı, […]

Benzer Haberler