İzzet Yıldızhan CHP Adayı Bucak’a destek turuna çıktı

CHP Siverek Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Bucak’ın yürüttüğü seçim çalışmalarına ünlü türkücü İzzet Yıldızhan’dan destek geldi.

Ses sanatçısı İzzet Yıldızhan, CHP Siverek Belediye Başkanı Adayı Mehmet Fatih Bucak’a destek amacıyla esnaf ziyaretine çıktı.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisinden belediye başkan adayı olan ve söylemleri ile gündem olan Fatih Mehmet Bucak ilçede yürüttüğü seçim çalışmalarına ünlü türkücü İzzet Yıldızhan’dan destek geldi.

Bucak’ı seçim bürosunda ziyaret eden Yıldızhan, CHP adayı Bucak ile birlikte esnafları ziyaret ederek destek istedi. Seçim çalışmaları için bir süre ilçede kalacağını ve destek çalışmalarına devam edeceğini belirten Yıldızhan yaptığı açıklamada şöyle dedi: “Bucak’la bir aile gibiyiz çıkmış olduğu bu yolda inşallah başarılı olacak, her zaman yanında olduğumu belirtmek istedim” dedi.  

Bir süre seçim bürosunda partililerle görüşen ünlü türkücü İzzet Yıldızhan daha sonra CHP Belediye Başkan Adayı Bucak ile birlikte Kemaliye çarşısında esnafları ziyaret ederek 31 Mart yerel seçimlerinde oy istedi.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kan bağışı kampanyasına yoğun ilgi

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde başlatılan kan bağışı kampanyasına vatandaşların yanı sıra kamu çalışanları da yoğun ilgi gösterdi.