Onursal Başkan Koçali Aymaz’a plaket

Haber: Şükrü Dolaş – Sivil-Der Onursal Başkanı Koçali Aymaz’a çalışmalarından dolayı plaket verdi.

Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Serdal Bucak, Sivil-Der Onursal Başkanı Koçali Aymaz’a çalışmalarından dolayı plaket verdi.

Hayatının büyük bir bölümünü Siverek’in kalkınması için harcayan, 1923 yılında elinden alınan il hakkının iadesi için büyük mücadeleler veren Siverek’i İl Yapma ve Kalkındırma Derneği (Sivil-Der) Onursal Başkanı Koçali Aymaz, ilerlemiş yaşına rağmen ilçenin kalkınması için projeler üretmeye devam ediyor.

Siverek kentinin en eski kuruluşlarından biri olan Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığında düzenlenen bir törenle Koçali Aymaz’a çalışmalarından dolayı plaket verildi.

Plaket töreninde konuşan Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Serdal Bucak, Koçali Aymaz’ın yaşamının büyük bir bölümünü ilçenin kalkınması için harcadığına dikkat çekerek şunları kaydetti: “Siverek kentinin kalkınması için emek harcayan herkesi saygıyla selamlıyorum. Koçali abimize emeklerinden dolayı bu plaketi takdim ediyorum.”

Vefanın önemli bir duygu olduğunu belirten Sivil-Der Onursal Başkanı Koçali Aymaz, “Öncelikle Ticaret ve Sanayi Odamızın değerli yönetimine ve genç oda başkanımız Salih Serdal Bucak’a teşekkür ediyorum. Siverek kentinin kalkınması için mücadele veren herkesi saygıyla selamlayıp teşekkür ediyorum.” dedi.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Otomobiller çarpıştı: 5 yaralı

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde iki otomobilin çarpışması sonucu 5 kişi yaralandı.