Şeyhmus Aydın’a tebrik ziyaretleri sürüyor

‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri yoğun bir şekilde devam ediyor.

Siverek Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın’ın göreve gelmesiyle başlayan ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri yoğun bir şekilde devam ediyor.

31 Mart yerel seçimlerinin ardından mazbatasını alarak geçen hafta göreve başlayan Başkan Şeyhmus Aydın, tebrik ziyaretlerine gelen vatandaşları misafir ediyor.

Vatandaş ve halk ziyaretlerinin yanı sıra kurum amirlerinin tebriklerini de kabul eden Başkan Aydın, öte yandan vatandaşlardan gelen talepleri karşılıyor.

Yoğun bir seçim dönemi yaşadıklarını dile getiren Başkan Şeyhmus Aydın, “Geçen hafta sonu meclis toplantımızı yaparak komisyonlarımızın aktif olarak çalışabilmesi için üye belirlemelerini tamamladık. Bunun yanı sıra halkımızın da göreve başlamamız olmamız hasebiyle ziyaretleri devam ediyor. Teveccüh gösterip bizleri ziyaret eden ve yalnız bırakmayan halkımızın her bir ferdine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Aydın’ın hayırlı olsun ziyaretlerinin ardından en kısa sürede esnaf ve vatandaşlara verdikleri destekten dolayı teşekkür ziyaretlerine çıkacağı belirtildi.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Haber

'Ben yüreğimi yazıyorum, herkes şiir sanıyor'

Haber: Cuma Sarı - Yusuf Eyyüp Sarı - Özel şair Hasan Adsoy: 'Ben yüreğimi yazıyorum, herkes şiir sanıyor'