Reklam firmasından ilginç bayram kutlaması

Yayınlayan: Yönetici -

Haber: Cuma Sarı – Lütfü Yalgı – Bir reklam firması, reklam panolarına yerleştirdiği şekerli afişlerle vatandaşların bayramını kutladı.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bir reklam firması, reklam panolarına yerleştirdiği şekerli afişlerle vatandaşların bayramını kutladı.

Fotoğraf: Lütfü Yalgı

İlçenin bazı noktalarında reklam panolarında bayram mesajı yayınlayan firma, panolara çocukların alması için şeker koydu.

Panoda mesajın altındaki şekeri görenleri tebessüm ederken çocuklar ise şeker aldı. Firma çalışanlarının da ara ara şeker isteyen çocuklara yardımcı olması renkli görüntüler oluşturdu.

Dikkat çekmek için böyle bir tasarım hazırladıklarını belirten firma yetkilisi Enes Uçar, “Daha önce hiç yapılmamış bir fikir ile kutlama yapalım istedik ve ilk oldu. Özellikle üzerinde bir çalışma yapmadık ama bir deneyelim dedik, nasıl olur ve nasıl tepki alırız diye yaptık. Açık havada daha iyi fark edilmeleri için göstermek için bunu kendi firmamız üzerinde böyle bir tasarıma yöneldik. Yenilik olsun, insanların dikkat çeksin istedik. Bayram arifesindeyiz ve çocukları da sevindirmek isteyince böyle bir fikir çıktı. Dikkat çekiyor ve olumlu dönüşler aldık.” dedi.

Panodaki şekerleri gören ve şaşkınlığını gizleyemeyen Musa Geçkin, “Güzel ve farklı bir uygulama olmuş. Çocuklar geçerken şeker alıp geçiyor ki onların tebessüm etmesi çok güzel. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.” dedi.

İlk defa panoda şeker gören çocuklar ise hallerinden memnun kaldı.

Enes Uçar – Firma Yetkilisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Katı atık depolama alanında yangın

Haber: Cuma Sarı - Lütfü Yalgı - Katı atık depolama alanında çıkan yangın, ekili alanlara ulaşmadan söndürüldü.

Benzer Haberler