Estetik ve cilt bakımı uygulamalarına ilgi artıyor

Haber Merkezi – Estetik uygulamaları, epilasyon ve cilt bakımı uygulamalarına ilgi gün geçtikçe artıyor.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde modern tıp uygulamalarının yanı sıra estetik uygulamaları, epilasyon ve cilt bakımı uygulamalarına ilgi gün geçtikçe artıyor.

Son dönemlerde modern tedavi yöntemlerinin yanı sıra alternatif ve estetik uygulamalarındaki başarısıyla adından söz ettiren Saray Estetik Güzellik Merkezi, birçok alanda vatandaşların uğrak noktası oldu.

Ayvanat Mahallesi’nde epilasyon ve cilt estetiği uygulamalarıyla hizmet veren merkez, il ve ilçe dışından gelen birçok kişinin tedavisini tamamladı. Sosyal medya hesaplarından sık sık hastalarının görüşlerini paylaşan merkez yetkilileri, tedavilerinin her aşamasını da görüntülemeyi ihmal etmiyor.

Bugüne kadar yüzlerce hastanın cilt problemi tedavisi yapan Saray Estetik Güzellik Merkezi, uygulamalarıyla vatandaşların ilçe dışına çıkmadan tedavilerini tamamlamalarını sağlıyor.

Vatandaşların daha önce bu tedaviler için şehir dışına gitmek zorunda kaldıklarını anlatan merkez yöneticisi Enes Şamil Tepe, şunları söyledi: “Tedavileri ilçemizde yaparak aslında vatandaşlarımızı ek bir maliyetten kurtarmış olduk. En nihayetinde tedavi için şehir dışına çıktığınızda tedavi bir sefere mahsus olmadığı için her seans gitmek zorunda kalırsınız ki tedavi masrafının yanı sıra yol ücretleri ve diğer harcamalarınızdan ziyade çekeceğiniz yol yorgunluğu da cabası olur.”

İlçe dışına gitmeye gerek kalmadan onlarca cilt problemini tedavi ettiklerini aktaran Tepe, “Gözenek, kırışıklıklar, güneş lekeleri, ben alımı, sivilce, akne izleri, yara, faça-jilet izleri, dökülmüş saçlar, dövme silme ve daha birçok cilt probleminde yüksek oranda başarı sağlıyoruz. Daha önceleri bu tedaviler için şehir dışına çıkan insanlarımız, burada sağladığımız hizmetler sayesinde artık il dışına çıkma ihtiyacı duymuyor.” dedi.

Hastaları sağlıksız ortamlardaki tedavi yöntemlerine karşı uyaran Enes Şamil Tepe, “Tedavi süreci mutlaka ve mutlaka hijyenik ortamlarda yapılmalı. Aksi halde çok ciddi sağlık problemleri yaşanabilir. Bu konuda hastalarımız geldiğinde tedavi öncesi merkezimizi inceleyebilir, kararını da buna göre verebilir.” diye konuştu.

Alternatif yöntemlerin yanı sıra son teknoloji cihazları da kullandıklarını dile getiren Saray Estetik Güzellik Merkezi yöneticisi Enes Şamil Tepe, şu ifadeleri kullandı: “Dünyanın son teknolojisi fiber lazer epilasyon cihazı Güneydoğu Anadolu Bölgesinde sadece Saray Estetik Güzellik Merkezi olarak bizde bulunuyor. Yaptığımız uygulamalarla alanında tek olan merkezimiz bölgede isminden sıkça söz ettiriyor.”

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Yeniden Refah Partisi’nden Siverek hakkında çarpıcı rapor

Haber Merkezi - Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanlığı birçok tespit ve sorunun yer aldığı detaylı bir rapor hazırladı.