Yıllardır yol bekleyen mahallenin yol sevinci

Haber: Şükrü Dolaş – Başkan Yardımcısı İzol’un girişimiyle yol yapım çalışmalarına başlandı.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde uzun yıllardır yolu bozuk olan Çağa Mahallesinde Başkan Yardımcısı İzol’un girişimiyle çalışmalara başlandı.

Siverek Belediye Başkan Yardımcısı Hasan İzol’un girişimiyle yol yapımına başlanan Çağa Mahallesinde yol sevinci yaşanıyor.

Karayolu ile aralarındaki 2 kilometrelik tek bağlantı yolunun bozuk olması ve kış aylarında çamurla kaplanması nedeniyle çeşitli zorlukları yaşayan mahallenin şikayetlerini Büyükşehir Belediyesine ileten Başkan Yardımcısı İzol, yol yapımının programa alınmasını sağladı.

Bir süre önce Büyükşehir Belediyesince başlatılan yol çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Yardımcısı İzol, mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Yol çalışmasının başlaması nedeniyle mutlu olduklarını dile getiren mahalle muhtarı Ferit Güldiken, Başkan Yardımcısı İzol’a teşekkür ederek, “Yıllardır yapılmayan yolumuz onun ve AK Parti’nin sayesinde yapılmaya başlandı. Mahalle olarak mutluyuz kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

AK Belediyeciliğin hizmet odaklı olduğuna dikkat çeken Başkan Yardımcısı Hasan İzol ise, şu ifadeleri kullandı: “Yıllardır yol problemiyle karşı karşıya olan kırsal mahallemizde Allah’ın izniyle bugün start vereceğiz ve bunun gururunu yaşıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Belediye Başkanımız Şeyhmus Aydın ve Milletvekilimiz Kasım Gülpınar’a katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Hükümlüler mesire alanlarını temizledi

Haber: Cuma Sarı - Lütfü Yalgı - Denetimli serbestlikten yararlanan hükümler, mesire alanlarında temizlik yaptı.