Paz. Eki 13th, 2019

Kedi ve köpeğin imrendiren dostluğu!

Haber Merkezi – Sokaktan alınarak bakımları yapılan kedi ve köpeğin dostluğu görenleri hayrete düşürüyor.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bir hayvan sever tarafından sokaktan alınarak bakımları yapılan kedi ve köpeğin dostluğu görenleri hayrete düşürüyor.

Bir süre önce sokaklarda iken duyarlı bir vatandaştan tarafından eve alınarak bakımları yapılan ve beslenen kedi ile köpeğin dostluğu ise imrendiriyor.

Her an bakıcısının yanında olan hayvanların birbiriyle oyun oynamaları kameraya yansırken insanın içini ısıtan görüntüler ortaya çıktı.

Kedi ve köpeği sahiplenen duyarlı vatandaş, “Her ikisini farklı zamanlarda sahiplendim. Sokaklarda aç susuz kalan hayvanların tüm bakımlarını yapıp beslemeye başladım. Hayvanlar sürekli aynı evde kalınca birbirine alışmaya başladı. Aralarında güzel bir dostluk oluştu.” dedi.

Bazen iş nedeniyle şehir dışına gittiğinde yakınlarına bıraktığı hayvanların huysuzluk yaptığını dile getiren hayvan sever, “Döndüğümde yokluğumu anlayan kadim dostların huysuzluk yaptığını söylüyorlar. Ben de zorunlu olmadıkça onları yalnız bırakmamaya çalışıyorum. Aslında burada ibretlik bir durum var ki insanlar gereksiz konularda birbiriyle didişirken kadim dostların bu dostluğu çok şey anlatıyor.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir