Tümer İldemir’in ailesi kim ve nerede?

Haber Merkezi – Çöp konteyneri yanında bulunduğu iddia edilen 33 yaşındaki Tümer İldemir, ailesini arıyor.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde kış aylarında çöp konteyneri yanında bulunduğu iddia edilen 33 yaşındaki Tümer İldemir, ailesini arıyor.

İddiaya göre 1986 yılında çöp konteyneri yakınlarında bulunan Tümer İldemir, Diyarbakır Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne götürülüyor.

Aynı gün Aziz ve Asiye İldemir çiftine evlatlık olarak verilen Tümer, 33 yaşında evlatlık olduğunu öğrenince biyolojik ailesini bulmak için araştırmaya başladı.

Beylikdüzü, Bakırköy ve Yeşilköy’deki sosyete pazarlarında çalışan Tümer İldemir, iddiaya göre teyzesinin ve eniştesinin gerçek anne-babasını bilmesine herhangi bir şey söylemediğini belirtti.

Evli ve bir çocuk sahibi olan ve suculuk yapan Tümer İldemir, 33 yıldır pek umursamadığını, yüzlerine vurmak istemediğini ve utandığını söyledi.

Eniştesinin Siverek Devlet Hastanesi’nde çalıştığını ifade eden Tümer İldemir’in sözleri Müge Anlı’nın sunduğu yayına damga vurdu.

Kışın bulunduğunu ve bu durumda yaşayabilmesinin tek yolunun oraya koyulduğu anda alınması olarak belirten İldemir, o senelerde çok az kayıt bulunacağını ve ailesinin bulunabileceğini anlattı.

Hastaneden kaçırılmış olabileceğini öne süren Tümer İldemir, gerçek anne ve babasının izini süreceğini söyledi.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kaldırımda oturup arkadaşıyla sohbet ederken araç çarptı!

Haber: Cuma Sarı - Kaldırımda oturup sohbet eden 2 arkadaşa kontrolden çıkan ticari araç çarptı!