Siverek Belediyespor’da yeni dönem başladı

Yayıncı: Yönetici - Yayın Tarihi:

Haber: Fikret Uğurlu – Yeni yönetim, teknik heyet ve futbolcularla bir araya geldi.

Siverek Belediyespor’da yaşanan yönetim değişikliğinin ardından yeni yönetim, teknik heyet ve futbolcularla bir araya geldi.

Yeni yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcularla ilk toplantısını Paşa Konağı’nda yaptı. Teknik heyetten takımın son durumu hakkında bilgi alan yönetim kurulu, kulübün son durumu hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Takımın genel durumuyla ilgili açıklamalarda bulunan çiçeği burnunda başkan Murat Ölçen, zor bir görev üstlendiklerini söyledi.

Foto: Haber Merkezi

Sorumluluklarının farkında olduklarını dile getiren Ölçen, “Spor kulübü yöneticisi olmak elbette ki sorumlulukları olduğu gibi efor ve çaba gerektirir. Biz yönetim olarak sorumluluklarımızı yerine getirirken teknik heyetimiz ve futbolcularımız da sahada mücadele edecek. Onlar sahada mücadele ederken bizlerde kendilerine destek olacağız. Yönetim kurulu olarak futbolcularımıza desteği verirken onlar da bizi taraftarımıza ve halkımıza mahçup etmeyecek.” dedi.

Yaşanan yönetim değişikliğiyle birlikte heyecanlandıklarını ve kendilerine güvendiklerini belirten futbolcular, yönetimin samimi olduğunu ve takımı başarıya götüreceklerine inandıklarını ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Uyuşturucu satıcılarına operasyon!

Haber Merkezi - Düzenlenen operasyonda 10 şüpheli cezaevine gönderildi.

Benzer Haberler