Milli Dayanışma Kampanyasına Siverek’ten destek

Yayıncı: Yusuf Eyyüp Sarı - Yayın Tarihi:

Haber: Yusuf Eyyüp Sarı – Kovid-19 virüsü nedeniyle başlatılan ‘Milli Dayanışma Kampanyasına’ Sivereklilerden destek geldi.

Koronavirüs salgını nedeniyle başlatılan ‘Milli Dayanışma Kampanyasına’ Siverekli vekil ve belediye başkanı maaşlarını hibe etti.

Avrupa Birliği (AB) Uyum Komisyonu ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar’ın Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına dilekçe vererek 3 aylık milletvekili maaşını almayacağı ve devlete hibe ettiği bildirildi.

(AB) Uyum Komisyonu Başkanı ve Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar

Ayrıca Siverek Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın tarafından yapılan açıklamada, “Ak Parti Şanlıurfa Milletvekilimiz M. Kasım Gülpınar’ın, milli birlik ve beraberlik ruhuna en çok ihtiyaç duyduğumuz bu zamanda göstermiş olduğu ince davranışına bir nebzede olsa katkıda bulunmak için bir aylık maaş gelirimi valiliğimiz bünyesinde oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubuna bağışlamaktan mutluluk duyarım” dedi.

Siverek Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın

Bunun yanı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 7 aylık maaşını, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise 5 aylık maaşını bağışladığını açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Fırıncı esnafından örnek davranış

Haber: Yusuf Eyyüp Sarı - Lütfü Yalgı - Siverek'te bir ekmek fırını 30 gün boyunca ücretsiz ekmek vereceğini söyleyerek örnek bir uygulamaya imza attı.

Benzer Haberler