Siverek’te kız kaçırma kavgası: 7 yaralı

Siverek ilçesine bağlı Oluklu köyünde yaşanan kız kaçırma olayı yüzünden, aynı köyde yaşayan akraba oldukları öğrenilen iki aile arasında başlayan husumet kavgaya dönüştü.

Edinilen bilgilere göre olay, 1 yıl önce Oluklu köyünde S.K. isimli kız çocuğunun kaçırılması üzerine akraba oldukları belirtilen K. ve Z. aileleri arasında husumete sebep oldu. Olay ise yargıya intikal etti. 

İlçenin Hürriyet caddesinde bulunan adliye binasında kız kaçırma davası sürerken, adliye önünde bir araya gelen taraflar arasında   çıkan sözlü tartışma  kavgaya dönüştü. Çıkan kavgada taraflar taş, sopa ve iskemlelerle birbirine saldırdı. Çıkan arbedede 6 kişi taş ve sopa darbeleriyle çeşitli yerlerinden yaralandı.

Olay yerine gelen polis ekipleri tarafları güçlükle ayırdı. Kavga sırasında Serhan, Serkan, Hüseyin, Sabri, Mehmet Eyüp, Ali K, ile Ahmet Z. isimli şahıslar yaralandı. Yaralılar olay yerine çağrılan ambulanslarla Siverek devlet hastanesine kaldırılıp tedavi altına alındı. Kavgaya karıştıkları iddia edilen Ferit C, Lütfü Z, Übeyt Z, Yakup Z, Mehmet Z ve Salih K. isimli şahıslar gözaltına alındı olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği belirtildi. (Haber: Siverek – ŞD)

adliye-onunde-tasli-sopali-kavga adliye-onunde-tasli-sopali-kavga (1) adliye-onunde-tasli-sopali-kavga (2) adliye-onunde-tasli-sopali-kavga (3)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Belediyeden Siverekli kadınlara sağlık desteği

Siverek Belediye Başkan Yardımcısı Fatime Sun Dağlı, öncülüğünde bir gurup bayan sağlık taramasından geçirilmek üzere Siverek devlet hastanesine götürüldü. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Fatime Sun Dağlı yaptığı açıklama daha çok kadınlarda görülen, meme, rahim ve kolon kanseri hastalığının erken teşhis ve tedavisi amacıyla ilçede bulunan kadınlarımızın bu […]