İhtiyaç sahibi 200 aileye gıda yardımı

Haber: Yusuf Eyyüp Sarı – Yedi Başak İnsani Yardım Derneği Siverek temsilcisi Mehmet Akelma, ilk etapta 200 aileye Ramazan kolisinin ulaştırıldığını aktarırken imkanlar dâhilinde yardımların devam edeceğini de belirtti.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde ihtiyaç sahibi 200 aileye gıda kolisi ulaştırıldı.

Yedi Başak İnsani Yardım Derneği Siverek Temsilciliği, korona virüs nedeniyle ekonomik olarak zor günler geçiren ailelere gıda yardımı yaptı.

pNuAse

İmkanlar dahilinde yardımların devam edeceğini belirten Yedi Başak İnsani Yardım Derneği Siverek temsilcisi Mehmet Akelma, “Başta Türkiye olmak üzere dünyanın farklı ülkelerinde yardımseverler ile muhtaç aileler arasında köprü görevi görmeye devam ediyoruz. Bereketin paylaşıldığı ve paylaşmanın bereketlendiği Ramazan ayında gerçekleştireceğimiz faaliyetleri ‘Ramazan’a Vefa Yakışır’ sloganıyla duyuruyoruz. Bu zor günlerde yardımsever vatandaşlar aracılığıyla zekat, fitre ve gıda kolilerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.” dedi.

jF6oSY

Akelma, ilk etapta 200 aileye Ramazan kolisinin ulaştırıldığını aktarırken imkanlar dâhilinde yardımların devam edeceğini de belirtti.

1 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Facebook Yorumları

2 thoughts on “İhtiyaç sahibi 200 aileye gıda yardımı

  1. rabbim hayır sahiplerinden razı olsun…
    emeği geçen kardeşlerimin emeğini kıyamet günü ibadet olarak kabul etsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

O görüntü İngiltere'de çekilmiş!

Haber: Cuma Sarı - Siverek'te çekildiği sanılan starlink uydu geçişi görüntülerinin İngiltere'de kaydedildiği ortaya çıktı.