Vali Erin’in talimatıyla şehit aileleri ziyaret ediliyor

Haber Merkezi – Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü personelleri, Vali Erin’in gönderdiği hediye ve iftarlık ikramlarıyla her akşam bir şehit ailesini ziyaret ediyor.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’in talimatlarıyla, Ramazan ayı boyunca şehit ailelerini ziyaret eden Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, şehit ailelerinin her türlü sıkıntısını çözüp, dertlerine ortak olmaya devam ediyor.

Şanlıurfa Valiliğinden yapılan açıklamada, “Şehitlerin mübarek kanlarıyla sulanmış vatan toprağı kadar, onların emanetleri olan ailelerinin de birer emanet olduğunu sık sık tekrarlanıp, her fırsatta şehit aileleri ve gazilerle bir araya gelen Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Ramazan ayı boyunca şehit aileleri ve gaziler için özel programlar düzenlenmesi talimatı verdi.” ifadeleri kullanıldı.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü personelleri, Vali Erin’in gönderdiği hediye ve iftarlık ikramlarıyla her akşam bir şehit ailesini ziyaret ediyor.

Korona virüs tedbirleri kapsamında gazi ve şehit ailelerine de desteklere devam eden Vefa Sosyal Destek Gruplarınca 415 aileye de sosyal yardımlarda bulunduğu öğrenildi.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Hayrat Vakfı yardımlarına devam ediyor

Haber: Yusuf Eyyüp Sarı - Türkiye ve farklı ülkelerde yardım faaliyetlerinde bulunan Hayrat Vakfı Siverek’te de ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi dağıttı.