Siverek’ten kısa kısa asayiş haberleri

-Eşlerinden şiddet gördüğünü iddia eden iki kadın eşlerinden şikayetçi oldu

İlçenin Kale Mahallesinde yaşayan V.G isimli bayan ile ilçenin Bahçelievler mahallesinde yaşayan Ş.Ş isimli iki bayan ilçe emniyet müdürlüğüne gelerek eşlerinin kendilerine şiddet uyguladığını belirterek şikâyetçi oldu.

Emniyet güçleri V.G isimli bayanın eşi T.G ile Ş.Ş isimli bayanın eşi C.Ş hakkında soruşturma başlattı.

-Petrol boru hattında hırsızlık amacıyla vana takıldığı iddiası

İlçeye bağlı Aşağı Alınca köyü yakınlarından geçen Kerkük Ceyhan boru hattına hırsızlık amacıyla vana takıldığı iddia edildi.

İlçe jandarma komutanlığı ekiplerinin rutin denetimleri sırasında ham petrol boru hattında bir vananın takılı olduğu görülmesi üzerine çevrede yapılan aramada petrol boru hattını eşmek için kullanılan bir adet kazma bir adet kürek, balyoz üç addet aküden oluşan malzeme ele geçirildi.

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

asayis-bulteni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Haber

Gözlerini kaybeden Suriyeli yardım bekliyor

Suriye’deki iç savaşta Halep kentindeki evine isabet eden bir bombadan dolayı görme yetisinin büyük bir kısmını yitiren Suriyeli vatandaş tedavi olduğu takdirde gözlerinin açılacağını belirterek hayırseverlerin yardımını bekliyor. Ülkesinden kaçtıktan sonra Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi Gülabibey mahallesinde yaşayan Suriye’de yaşanan bombardıman sırasında görme yeteneğini büyük ölçüde kayıp ettiğini, yardım almadan yaşamını […]