Virüs tedbirleri sıkılaştırılıyor

Haber: Yusuf Eyyüp Sarı- Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, en fazla karantina bulunan Siverek ilçesinde durum değerlendirmesinde bulundu.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, korona virüs vakası nedeniyle en fazla karantina tedbirinin uygulandığı Siverek’te bir toplantı yaparak, durum değerlendirmesi yaptı.

Toplantıda, alınan tedbir kararlarının sıklaştırılması gündeme geldi.

siverek korona vali erin (6)

Korona virüs salgını karşısında Siverek’in durumunun değerlendirildiği ve alınacak yeni tedbir kararlarının istişare edildiği toplantıda, başta Siverek olmak üzere il merkezi ve ilçelerde bulunan atölye, fabrika ve benzeri iş yerlerinin denetimlerinin sıklaştırılması, diğer tedbir kararlarının da takibinin sıkı şekilde yapılmasına vurgu yapıldı.

Kaymakamlık çıkışında beraberindekilerle sosyal mesafeyi vurgulayan bir fotoğraf çektiren Vali Erin, daha sonra esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek maske kullanılması, sosyal mesafe kurallarına uyulması yönünde tavsiyelerde bulundu.

siverek korona vali erin (4)

Siverek Kaymakamlığında gerçekleştirilen toplantıya, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Siverek Kaymakamı Mustafa Çiftçiler, İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş, İl Jandarma Komutanı Albay Eyüp Sabri Kirişçi, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Emre Erkuş ile ilçeden yetkililer katıldı.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

4 günlük kısıtlamanın detayları açıklandı

Haber: Osman Serhat Dolaş - İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeyle 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının tüm detayları açıklandı.