Başkan Aydın’dan Ramazan Bayramı mesajı

Haber Merkezi – Siverek Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Siverek Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Mübarek Ramazan ayını geride bırakmanın hüznünü yaşadıklarını dile getiren Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın, “Evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek ayı geride bırakırken toplum olarak kaynaşma vesilesi olan bayrama ulaşmanın buruk sevincini yaşıyoruz.” dedi.

Yaşanan korona virüs salgını nedeniyle zor günler yaşandığını belirten Başkan Şeyhmus Aydın, tedbirlerin bayram süresince de elden bırakılmaması gerektiğini vurguladı.

Buruk bir bayramın arifesinde olunduğunu dile getiren Başkan Aydın, “Öncelikle mübarek Ramazan Bayramının tüm İslam alemine barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyor, size ve sevdiklerinize mutluluk, huzur ve refah getirmesini diliyorum. Bayramımız mübarek olsun.” dedi.

Bayram öncesi yapılacak alışverişlerde sosyal mesafe kuralına riayet edilmesi gerektiğine dikkat çeken Aydın, “Hayatımız boyunca yaşadığımız bayramlardan farklı bir bayram yaşamaktayız, sevdiklerimiz ve büyüklerimizi ziyaret edemeyeceğimiz bu bayramda virüs salgınına karşı tedbirli olup, sevdiklerimizin ve büyüklerimizin sağlığını korumak için onlarla teknolojik imkânları kullanarak hasret gidereceğiz. Unutmamalıyız ki korona virüs alacağımız tedbirlerden daha güçlü değildir.” ifadelerini kullandı.

1 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
100 %
Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ramazan Topu son kez patlatıldı

Haber: Yusuf Eyyüp Sarı - Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde her yıl olduğu gibi top atışlarıyla karşılanan Ramazan ayı son gününde de top atışıyla uğurlandı.