Cadde ortasında yığılan arkadaşını araçlardan korudu!

Yayınlayan: Yönetici -

Haber: Osman Serhat Dolaş – Hastalığı nedeniyle caddede yığılan köpeği bir başka köpek koruyarak geçen araçların çarpmasını önledi.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde hastalığı nedeniyle caddede yığılan köpeği bir başka köpek koruyarak geçen araçların çarpmasını önledi.

Olay, Atatürk Caddesinde meydana geldi. Trafiğin yoğun olduğu caddede yolun karşısına geçmeye çalışan hasta köpek, rahatsızlanarak cadde ortasında yere yığıldı.

Hasta köpeğin yolun ortasında düştüğünü gören bir başka köpeğin davranışı durumu görenleri şaşkınlığa uğrattı.

fcYhIv

Yol ortasında düşen arkadaşını gören başka bir köpek gelip başında bekleyerek yoldan geçen araçların çarpmasına engel oldu. Arkadaşıyla beraber caddede oturan köpek, arkadaşı kalkana kadar yanında bekleyerek duygusal bir görüntü ortaya koydu. Sürücülerin de dikkatini çeken köpeklerin durumu çevredekilerin dikkatini çekti.

gGitZl

Olayı telefonlarıyla kaydeden vatandaşlar durum karşısında şaşkınlık yaşadıklarını belirterek, “Bu devirde insan insanı görünce bakmadan çekip gidiyor, hayvanların bu denli düşünceli olması cidden duygulandırdı. Hayvanlara kötü davranan insanların bunu görmeleri lazım.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Arpa ekili alanda yangın çıktı

Haber: Yusuf Eyyüp Sarı - Arpa ve buğday ekili tarlalarda meydana gelen yangında yüzlerce dönüm alan küle döndü.

Benzer Haberler