Fettahlı’dan Sivil-Der’e ziyaret

Haber: Yusuf Eyyüp Sarı – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Siverek İlçe Başkanı Mustafa Fettahlı Sivil-Der’i ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa Fettahlı Sivil-Der’i ziyaret etti.

Sivil Toplum Kuruluşlarına bir dizi ziyaret gerçekleştiren Milliyet Hareket Partisi (MHP) Siverek İlçe Başkanı Mustafa Fettahlı, ziyaretler kapsamında Siverek’i İl Yapma ve Kalkındırma Derneği’ne gitti.

Yönetim kurulu üyeleriyle dernek binasında bir araya gelen Fettahlı, ilçedeki bazı sorunları görüştü.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Sivil-Der yönetim kurulunca yapılan açıklamada, “MHP ilçe başkanı ve yönetimi, derneğimizi ziyarete geldiler. Olumlu görüşme yaptık, kendisine ve ekibine bu nazik ziyaretinden dolayı yönetim kurulu adına teşekkür ediyoruz.” denildi.

Ziyaretler kapsamında Sivil-Der yönetim kuruluyla bir araya geldiklerini belirten İlçe Başkanı Mustafa Fettahlı, “Sivereki İl Yapma ve Kalkındırma Derneğimizi ziyaret edip, Siverek ile ilgili çeşitli kararlara imza attık. El birliğiyle güzel bir Siverek için hizmet etme aşkıyla Rabbim bizi muzaffer eylesin.” dedi.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Şair Çetiner'in yeni kitabı raflardaki yerini aldı

Haber: Osman Serhat Dolaş - Öğretmenlik yapan şair Ramazan Çetiner'in 'Ferze' ismindeki yeni şiir kitabı raflardaki yerini aldı.