Şair Çetiner’in yeni kitabı raflardaki yerini aldı

Haber: Osman Serhat Dolaş – Öğretmenlik yapan şair Ramazan Çetiner’in ‘Ferze’ ismindeki yeni şiir kitabı raflardaki yerini aldı.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde öğretmenlik yapan şair Ramazan Çetiner’in yeni şiir kitabı raflardaki yerini aldı.

LsTdeq

Bir süre önce ‘Merhaba’ ismiyle ilk eserini şiir severlerin beğenisine sunan Ramazan Çetiner, eserlerini ‘Ferze’ ismiyle çıkardığı ikinci kitabında topladı.

Tarihi Paşa Konağı’nda gazetecilerle bir araya gelerek kitabının tanıtımını yapan Çetiner, şiirleri hakkında bilgi verdi.

Şiir yazmaya çocuk yaşlarda meraklı olduğunu belirten Çetiner, bu konuda gençlere fırsat verilmesi gerektiğini dile getirdi.

Yeni şiir kitabının heyecanını yaşadığını ifade eden genç şair, “Aslında bu yönde yeteneği olan gençlerinizin önünü açmamız gerekiyor. Eminim ki fırsat verildiğinde memleketimizden birçok cevher çıkar. Neden kentimizde buna yönelik şiir ve tiyatro atölyeleri olmasın ve yeteneği olan gençlerimiz orada hünerlerini sergilemesin ki? Belki de bu sayede gerek kentimize gerek ülkemize edebiyat dalında bir Nobel ödülü bile gelebilir.” dedi.

Kitaplarının internetten sipariş edilebileceğini belirten Ramazan Çetiner, kent merkezindeki kırtasiyelerden de temin edilebileceğini söyledi.

1 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sahte para operasyonu: 16 gözaltı

Haber: Cuma Sarı - Parada sahtecilik ihbarı üzerine düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 16 kişiden 6'sı tutuklandı.