15 Temmuz şehitleri için mevlit okutuldu

Yayıncı: Yönetici - Yayın Tarihi:

Haber: Cuma Sarı – Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016’daki darbe girişiminde şehit olan vatandaşlar için Ulu Camisi’nde mevlit okutuldu.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016’daki darbe girişiminde şehit olan vatandaşlar için Ulu Camisi’nde mevlit okutuldu.

YSHl1d

Siverek Kaymakamlığı tarafından, FETÖ’nün darbe girişimi sırasında darbeci askerlere karşı verdikleri büyük mücadele sonucu şehadete eren vatandaşlar için öğle namazı öncesi Ulu Camisi’nde mevlit programı düzenlendi.

lEOYz0

Vatandaşların ilgi gösterdiği programda, 15 Temmuz şehitleri için mevlit ve Kuran-ı Kerim okundu.

Müftülük görevlisi imamlar tarafından hatimlerin okunduğu programda şehitler ve ülke için dua edildi.

iFvzr7

Programa Siverek Kaymakamı Mustafa Çiftçiler, Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın, Cumhuriyet Başsavcısı Recep Sevgili, 107. Topçu Alayı Komutanı Şenol Çetin, Jandarma Komutanı Hayri Yazıcı, Emniyet Müdürü Teoman Yıldırım, Müftü Mahmut Yıldızbaş, kurum müdürleri ile vatandaşlar katıldı.

XpcUUH

Ayrıca, programa katılan vatandaşlar, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Perşembe pazarı alanında saat 21.00’de düzenlenecek anma etkinliğine davet edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Torbacı operasyonunda 2 kişi tutuklandı!

Haber: Cuma Sarı - Torbacı olarak adlandırılan uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda 2 kişi tutuklandı.

Benzer Haberler