HÜDA PAR’dan gazetecilere ziyaret

Yayınlayan: Yönetici -

Haber: Yusuf Eyyüp Sarı – Hür Dava Partisi Siverek İlçe Başkanı Abdurrahim Sımak, ’21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’ münasebetiyle gazetecileri ziyaret etti.

Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Siverek İlçe Başkanı Abdurrahim Sımak, ’21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’ münasebetiyle gazetecileri ziyaret etti.

HÜDA PAR İlçe Başkanı Sımak beraberindeki parti yetkilileriyle Belediye Basın Bürosunda görev yapan gazetecileri ziyaret etti.

Ziyarette ’21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü tebrik eden Sımak, gazetecilere çalışmalarında başarılar diledi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında ilçedeki konular ele alındı. Koronavirüs ve etkilerinin de konuşulduğu ziyarette görev yapan gazetecilerin yaşadıkları sorunlara değinildi.

Basın mensuplarının önemli bir görev ifa ettiklerini dile getiren Sımak, toplumun doğru bilgilendirilmesinin önemini anlatarak, “Gazetecilik mesleği fedakarlık ve özveri isteyen bir iştir. Gazetecilere düşen en önemli görevlerden biri de mesleklerini icra ederken adil ve dürüst olmalarıdır. Bu önemli görevi üstlenen değerli gazetecilerimize görevlerinde kolaylıklar diliyorum.” dedi.

Dünya gazeteciler gününde kendilerine yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren gazeteciler, HÜDA PAR İlçe Başkanı Sımak ve yönetimine teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Motosiklet traktör römorkuna çarptı: 2 yaralı

Haber: Cuma Sarı - Motosikletin yol kenarındaki römorka çarpması sonucu 2 kişi ağır yaralandı.

Benzer Haberler