Başkan Ayşe Çakmak Ankara’da temaslarını sürdürüyor

Yayınlayan: Yönetici -

Haber Merkezi – Başkan Çakmak, bakanlık düzeyinde gelecek hizmetleri istişare etmek amacıyla Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu.

Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, bakanlık düzeyinde gelecek hizmetleri istişare etmek amacıyla Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu.

GFl2zf

Hayata geçirilecek projeler ve sorunların görüşülmesi amacıyla bir dizi temaslarda bulunan Başkan Ayşe Çakmak, bakanlık düzeyindeki projeler için görüşmeler yaptı.

Bu kapsamda AK Parti Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz’ı ziyaret eden Başkan Ayşe Çakmak, projeler konusunda görüşmeler yaptı.

R1zmWx

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Lütfiye Selva Çam’ı makamında ziyaret eden Başkan Çakmak, yeni görevi konusund istişarede bulundu.

Ankara’daki temaslarının yanı sıra Siverek Belediyesi ile kardeş belediye olan Keçiören Belediyesini de ziyaret eden Çakmak, Başkanı Turgut Altınok ile görüştü.

oMM8kO

Aciliyet arz eden projelerin hızlandırılması amacıyla bakanlıklar düzeyinde ziyaretler yaptığını belirten Başkan Ayşe Çakmak, “Kentimizin sorunları ve hayata geçireceğimiz projelerle ilgili Ankara’da çeşitli temaslarda bulunarak hayırlı görüşmeler yaptık. Kentimiz ve insanlarımızın refahı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda bizlere destek olup bizleri yalnız bırakmayan Avrupa Birliği (AB) Uyum Komisyonu Başkanı ve Şanlıurfa AK Parti Milletvekilimiz Mehmet Kasım Gülpınar’a teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Dumandan zehirlenen büyükbaş hayvanlar telef oldu!

Haber: Cuma Sarı - Bir evin mutfağında çıkan yangındaki dumandan etkilenen 5 inek telef oldu.

Benzer Haberler