Kaymakam Ongu ihtiyaç sahiplerini ziyaret ediyor

Yayıncı: Yönetici - Yayın Tarihi:

Haber: Cuma Sarı – Siverek Kaymakamı Hasan Ongu, vatandaş ziyaretleri kapsamında ilçedeki ihtiyaç sahiplerini ziyaret ederek taleplerini dinliyor.

Siverek Kaymakamı Hasan Ongu, vatandaş ziyaretleri kapsamında ilçedeki ihtiyaç sahiplerini ziyaret ederek taleplerini dinliyor.

2yEqws

Bir süre önce Çanakkale Eceabat ilçe kaymakamlığından Siverek Kaymakamlığı görevine atanan Hasan Ongu, vatandaş ziyaretlerine başladı.

Kaymakam Ongu, bu kapsamda Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Haşim Beyazgeyik ve sosyal inceleme görevlileriyle Hasan Çelebi ve kırsal Yoğunca Mahallesinde yaşayan ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret etti.

AWy1fX

Ziyaret kapsamında aile fertleriyle sohbet edip taleplerini dinleyen Ongu, sosyal devlet anlayışı çerçevesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını yerinde tespit edeceklerini söyledi.

Ongu, imkanlar dahilinde en kısa sürede çözüm üreterek vatandaşların mağduriyetini gidermeye gayret edeceklerini belirtti.

xuzpXg

Kaymakam Hasan Ongu’ya teşekkür eden aileler, kendilerini ziyaret eden ve taleplerini doğrudan iletmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Gross marketin yeni şubesini Kaymakam Ongu açtı

Haber: Cuma Sarı - Siverek Kaymakamı Hasan Ongu, iş insanı Kadri Demir tarafından ikinci şubesi olarak hazırlanan Gross marketin açılışına katıldı.

Benzer Haberler