Kaymakam Hamza Erkal köylerde incelemelerde bulundu

Siverek ilçe Kaymakamı Hamza Erkal  köylerde  yapımı devam eden   beton yol ve köprü çalışmalarını  yerinde  inceledi çalışmalar hakkında   bilgi aldı.

Kaymakam Erkal ve beraberinde ki daire amirleriyle birlikte ilçeye bağlı Katırkuyu köyü beton yol çalışması ile Kartal köyünde yapımı devam eden köprüdeki çalışmaları inceleyip bilgi aldı.

İlçede ki köy sorunlarının çözülmesi amacıyla yoğun bir çalışma içinde olduklarını belirten Erkal gazetecilere yaptığı açıklamada şunları kaydetti: ‘Bilindiği gibi Siverek büyük bir yüz ölçüme sahip olup dağınık bir yerleşim alanına sahiptir, buna rağmen Kaymakamlığımız köylerde ki yol, su ve diğer yaşamsal sorunları çözmek amacıyla yoğun bir çalışma içindir çalışmalarımız devam etmektedir’ (Haber: Siverek – ŞD)

erkal-koy-yollarini-inceledi erkal-koy-yollarini-inceledi (1)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek'te 'Dünya Anadil Günü' etkinliği

Siverek Emek ve Demokrasi Platformu’nca “Dünya Anadil Günü” dolaysıyla yürüyüş düzenlendi. Hürriyet Caddesi’ndeki Lezgo parkında bir araya gelen platform üyeleri, Güzel Kuyu Parkı’na kadar yürüyüş gerçekleştirdi. Burada grup adına basın açıklamasını Türkçe, Kürtçe ve Zazaca okuyan Songül Onbayram, çok kültürlü ve çok dilli toplumların gönüllü birlikteliği için demokratik bir ortamda […]