Uyuşturucu tacirleri, Siverek polisini geçemedi!

Yayıncı: Yönetici - Yayın Tarihi:

Siverek kaçakçılık ve Organize suçlarla mücadele ekipleri ilçenin Selimpınar mahallesinde yaptıkları uygulamada bir otomobil içinde esrar maddesi ele geçirdi.

Edinilen bilgilere göre bir istihbaratı değerlendiren Siverek emniyet güçleri Diyarbakır istikametinden Siverek istikametine gelmekte olan ve plakası belirtilmeyen bir otomobili ilçenin girişinde durdurarak arama yaptı. Yapılan aramada otomobilin arka kısmında ve bagajında poşetler içinde gizlenmiş halde 28 kilo 182 gram esrar yakalandı.

Esrar maddesiyle ilgili M.T. ile M.Ü.  gözaltına alınarak emniyet müdürlüğüne götürüldü. Şahısların emniyetteki sorgularının ardından adli mercilere sevk edileceği belirtildi.

uyusturucu-tacirleri-siverek-polisini-gecemedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Üniversiteli genç 20 gündür kayıp!

İlçenin Şair İbrahim Rafet Mahallesinde yaşayan İ.H.K isimli şahıs Muğla Üniversitesinde eğitimini sürdüren kardeşi M.K’in 20 gün önce Muğla’ya gidiyorum diye evden ayrıldığını bir daha kardeşinden haber almadığını belirterek kardeşinin polis yardımıyla bulunmasını istedi. İ.H.K isimli şahıs poliste verdiği ifadesinde kardeşinin Muğla üniversitesinde okuduğunu belirterek, “Tatil için eve geldi, 20 […]

Benzer Haberler