Özel Güney Tıp merkezine iki yeni doktor

Kentimizde sayıları artan özel dal merkezleri vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeniliklere ve kadrolarına önem veriyorlar.

Geçtiğimiz aylarda ilçemiz Atatürk Bulvarı üzeride hizmete açılan Özel Güney TIP merkezi uzman kadrolar aracılığıyla vatandaşlara daha iyi sağlık hizmeti sunmak amacıyla uzman kadrosuna iki yeni isim daha ekledi.

Hastane yetkilileri yaptıkları açıklamada şunları kaydetti” Özel tıp merkezimizde teknolojinin son ürünü sağlık araçlarının yanı sıra teşhis ve tedavide vatandaşlara daha iyi hizmet sunma ve vatandaşların sağlığına kavuşmaları adına yenilikler yapıyoruz. Tıp merkezimizde yeni Göreve Başlayan Beyin ve sinir Cerrahisi Profesör Doktor Zeki Buharalı İle Kulak Burun Boğaz hastalıkları uzmanı operatör Doktor Hakem Talat tıp merkezimizde göreve başladılar amacımız vatandaşa kaliteli ve sağlıklı hizmet sunmaktır” açıklamasında bulundular. (Haber: Siverek – Şükrü Dolaş)

ozel-guney-tip-merkezine-iki-yeni-doktor ozel-guney-tip-merkezine-iki-yeni-doktor (1)

 

Eklenme Tarihi: 03 Mart 2014 – Son Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2014 21:36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverekli bayanlardan örnek davranış

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Kızılay kan toplama merkezinin araçlarının kan topladığını duyan kadınlar kan toplama araçlarının bulunduğu Hürriyet caddesine gelerek kan bağışında bulundu. Kan vermenin kutsal bir görev olduğun belirten Siverekli kadınlar insanlık adına erkeklerle aynı araç içinde kan vermekten bir sakınca görmediklerini insanlığın kadın erkek ayrımı yapılmadan yapılması gerektiğine dikkat çektiler. Kızılay kan […]