SGK bahçesinde ağaçlandırma çalışması

Kentimiz eski devlet hastanesinin yanında geçen yıl hizmete açılan ilçe Sosyal güvenlik kurumu binasının bahçesinin ağaçlandırma çalışmaları devam ediyor.

SGK müdürü Yurdaer Tacir Siverek’in güzel bir SGK binasına sahip olduğunu binanın bahçe alanının ağaçlandırılması amacıyla çalışmaların devam ettiğin bazı vatandaşların gönüllü olarak gelip kendi ağaçlarını bahçeye diktiğini yeşile ve ağaçlandırma gönül vermiş vatandaşların bu çabalarının kendilerini mutlu ettiğini dünyada bir ağacım olsun diyen vatandaşların SGK bahçesine ağaç dikebileceklerini belirtti. (Haber: Siverek – Şükrü Dolaş)

sgk-binasinda-agaclandirma-calismasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

DTK eş başkanı Tuğluk Siverek'te mitinge katıldı

Demokratik Toplum Kongresi eş Başkanı Van Bağımsız Milletvekili Aysel Tuğluk Siverek’te Barış ve Demokrasi Partisinin( BDP) nin düzenlediği mitingine katıldı.     İlçenin Cumhuriyet alanında düzenlenen mitingde partililere seslenen Tuğluk, . Şanlıurfa’da ve Siverek’te olmak bir başkadır. Bu topraklar insanlığın başladığı noktadır. Bağrında nice peygamberleri barındıran, Hz İbrahimlerin nemrutlara meydan okuduğu […]