Siverekli yetimler bir araya gelecek

Kentimizde bulunan yaptığı yardımlarla vatandaşların gönlünde taht kuran Siverek Yardımlaşma Derneği (SİYAR- DER) ile İnsani Yardım Vakfı (İHH) işbirliğiyle ilçede düzenlenecek olan üçüncü yetim buluşması, Siverek İmam Hatip Lisesinde 16.03.2014 Pazar günü düzenlenecek olan yemekli buluşmayla yetimler bir araya gelecek.
 

SİYAR-DER Başkanı Ramazan Baylan yetim buluşmasıyla ilgili yaptığı açıklamada: ‘Allah’ın izniyle 300 yetimimizle yemekte bir araya geleceğiz. İHH şu ana kadar 29 yetim aileye düzenli olarak maaş veriyordu. 2014 yılı itibarıyla maaş alan yetim sayısı 82 ulaştı’ dedi. (Haber: Siverek – Şükrü DOLAŞ)

siverekli-yetimler-bir-araya-gelecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu Siverek’e Geliyor

Dış işleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun yarın düzenlenecek miting için Siverek’e gelmesi bekleniyor. Dış işleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, AK Parti Siverek İlçe Teşkilatı tarafından Cumhuriyet meydanında saat 15.00’de düzenlenecek miting için Siverek’e geleceği bildirildi. AK Parti Siverek ilçe başkanı İlhan Çelik’in gazetecilere yaptığı açıklamada, ‘Dış işleri Bakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, saat 15.00’de Endüstri Meslek […]