Kasım Gülpınar ve Resul Yılmaz köy ziyaretlerine devam ediyor

Yayıncı: Yönetici - Yayın Tarihi:

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar ve AK Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Resul Yılmaz, 30 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi köy ziyaretlerine devam ediyor.

Resul Yılmaz ve Kasım Gülpınar’ın yanı sıra belediye encümen adayı Eyüp Çınar, Mehmet Hanifi Güneş ile bazı partililer ilçe merkezine bağlı Yalankoz, Sarı Balta, Taşıkara, Burcu, Hasırlı, Destek, Kalınağaç ve Üstüntaş köylerini ziyaret etti. Köylülerle bir araya gelen Gülpınar ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Resul Yılmaz, köy sakinlerinin sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Haberin videosu için tıklayınız!

 

Köylülerin özellikle yol talebinde bulunduğu ziyaretler de başkan adayı Resul Yılmaz, yolların beton yapma çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini söyledi. Yolu yapılmayan köy kalmayacağını belirten Yılmaz, yapılan hizmetlerin seçimle ilgisinin olmadığını ifade etti.

Yılmaz, Yalankoz köyünde köylülerle yaptığı sohbette, “Oyunuzu kullanırken vicdanınızla hareket edeceğinizi biliyoruz. Biz hükümetimizin yaptığı hizmetleri görün ve ona göre karar verin diyoruz. Allah’ın izni ile belediyeyi kazandığımız takdirde hiç bir zaman ayrım yapmayacağız. Bize oy verene de oy vermeyene de hizmetimiz aynı olacak. Çünkü biz küçük düşünmüyoruz, biz tüm Sivereklilerin inşallah belediye başkanı olacağız” dedi.

Köylülerin sorunlarını dinlerken sık sık not alan Resul Yılmaz, Şanlıurfa’nın Büyükşehir olması ile köylerin mahalle statüsü kazandığını ve hizmetlerin artık İl Özel İdare ile değil, belediyeler aracılığı ile geleceğini söyledi.

Haberin fotoğrafları için tıklayınız!

 

Ardından Beydeş’e bağlı Sarı Balta köylüleri ile bir araya gelen AK Parti heyeti, köylülerle bir süre sohbet etti. Sorun ve talepleri dinleyen Yılmaz, Taşıkara köyüne hareket etti. Taşıkara köyündeki taziyeye uğrayan heyet, taziye sahiplerine başsağlığı diledi.

Daha sonra Burcu, Hasırlı, Destek ve Kalınağaç köylülerini de ziyaret eden Kasım Gülpınar ve Resul Yılmaz, son ziyaretini Üstüntaş köyüne yaptı.

Köyde nevruz kutlamaları sırasında yaşanan bir kaza sonrası hayatını kaybeden çocuğun ailesine de taziye ziyaretinde bulunan partililer, köyde çeşitli ziyaretlerde bulundu. Köylerle sohbet eden parti heyeti sorun ve talepleri not aldı.

Burada köylülere kısa bir açıklama yapan Resul Yılmaz, “Biz AK Parti olarak sorunlarımızın farkındayız. Seçim çalışmaları kapsamında Sayın Milletvekilimiz Kasım Gülpınar ile köy ziyaretlerimize devam ediyoruz. Gerek köy sakinlerinin söylediği, gerek kendi tespit ettiğimiz sorunları seçimleri kazanmamız halinde ivedi olarak çözeceğiz. Tabi köylerimizde öncelikli sorunların başında alt yapı ve üst yapı sorunları geliyor. Hazırladığımız projelerle ilk olarak bunları çözeceğiz. Hemen ardından köyde yaşayan vatandaşlarımızın toplantı, sohbet, taziye gibi faaliyetlerinde kullanabilmeleri ve aynı zamanda muhtarlık hizmetlerinin yürütüleceği çok amaçlı köy odalarını hizmete açacağız” dedi.

Ziyaretlerin ardından köyden ayrılan partililer şehir merkezine hareket etti. Parti olarak köyleri ziyaret ettiklerini belirten Resul Yılmaz, köylülerin gösterdikleri ilgi ve sıcak karşılamalardan dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

resul-yilmaz-koy-ziyaretleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek’te Motosiklet Cinayetleri

Maalesef bu cinayetlere devam ediyor. Bu güne kadar onlarca gencimiz ihmal ve vurdumduymaz davranışlarımızın yanı sıra gençlerinizin asiliği yüzünden, kaza kader olamayan resmen motosikletli cinayet olan ölümler devam ediyor.. Sıcakların başlamasıyla birlikte caddelerde sokaklarda motosikletli kazaların sayısı giderek artıyor. Gün geçmiyor ki motosiklet kazası yaşanması. Gün geçmiyor ki anaların babaların […]

Benzer Haberler