Siverek’te ilginç hırsızlık anı güvenlik kamerasında!

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bir mağazada gerçekleşen hırsızlık anı güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Camikebir mahallesindeki Halil Sarı’ya ait beyaz eşya mağazasında çalışan satış danışmanı, reyondaki 200 lira değerindeki bir elektrik süpürgesinin olmadığını fark edince durumu iş yeri sahibine bildirdi.

Mağazadaki güvenlik kamerası kaydını inceleyen Sarı, iş yerine gelen biri çarşaflı 3 kadının reyondaki eşyalara baktığını, satış danışmanının başka bir müşteriyle ilgilendiği sırada kadınlardan birinin elektrik süpürgesini alarak yanındaki çarşaflı kadına verdiğini, onun da çarşafının içerisine gizlediği elektrik süpürgesiyle mağazadan ayrıldığını tespit etti.

Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, güvenlik kamerası kayıtlarından eşkalleri belirlenen şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. (Haber: Şükrü Dolaş – Siverek)

hirsizlik-anlari-guvenlik-kamerasinda hirsizlik-anlari-guvenlik-kamerasinda (1)

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kaymakam Erkal'dan anlamlı davranış

Bu yıl eğitim ve öğretime açılan, daha önce 100 yataklı devlet hastanesi olarak kullanılan şu anda yüzlerce çocuğumuzun eğitim yuvası olan çok programlı lise olarak eğitim faaliyeti gösteren okulumuzun en büyük ihtiyaçlarından biri kütüphaneydi. Yeni okula modern bir kütüphane kazandırmak için okul öğretmenleri veliler ve öğrencilerle birlikte çaba gösteren okul […]