Siverek’te oda başkanlığı seçimi

Siverek ilçesinde faaliyet gösteren Siverek Marangozlar ve mobilyacılar esnaf ve sanatkarlar odasının yapılan olağan genel kurulu yapıldı.

Odanın bulunduğu Kanlıkuyu iş merkezinde yapılan seçimlerde odanın 20 yılık başkanı Kafur Ordu ile Macit Yakar yarıştı.

170 üyenin oy kullandığı seçimlerde Macit Yakar 115 oy alarak yeni başkan seçilirken odanın 20 yıllık başkanı Kafur Ordu 55 oy aldı.

Seçimlerden sonra açıklamada bulunan Odanın eski Başkanı Kâfur Ordu: “Bu demokratik bir mücadeledir. Üye esnaflarımızın tercihine saygı duyuyorum bir üye olarak odamın çalışmalarına devam edeceğim”

Üyelerin büyük çoğunluğunun oylarını alarak Oda başkanlığına ilk kez seçilen Macit Yakar kendisine oy veren vermeyen tüm esnaf arkadaşlarına teşekkür ettiğini aldıkları bayrağı hakkıyla yerine taşıyacaklarını belirti.

marangozlarda-secim-heyecani marangozlarda-secim-heyecani (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

30 Mart Yerel Seçimleri

Siverek’te sandıklar açılmaya başladı. Seçim yasaklarının bitmesiyle sonuçları duyurmaya başlayacağız. 2014 Yerel Seçimler’de Siverek’te ilk sandıklar açıldı. Peki Siverek Belediye Başkanlığı için kim önde? Ali Murat Bucak mı, Resul Yılmaz mı yoksa Metin Özbadem mi önde götürüyor?  2014 Yerel seçim sonuçları kısa süre sonra açıklanmaya başlanacak. Yerel Seçim sonuçları saat […]