Siverek’te okulu sevdirme ve özendirme çalışması

Kentimizin okullarından Cumhuriyet İlkokulunda okul idaresi bilgi ve eğitim alanında öğrencilere daha faydalı olmak için normal eğitimin yanı sıra okulda yapılan sosyal ve kültürel faaliyetlerle öğrencilerin eğitimine olduğu kadar kişisel gelişimlerine de büyük katkı sunuyor.

Okulun deneyimli öğretmenlerinden Abdulkadir Aşiran’ın müdürlük yaptığı okulun öğrencilerinin son günlerde gerek kültürel alanda gerekse eğitim alanında gözle görülür bir ilerleme sağladıklarını şahit olduklarını belirterek, öğrenci velileri, öğretmenlere ve okul idarecilerine teşekkür etti.

 Okulda öğrencilere eğitimi ve okul sevdirmek adına yapılan faaliyetlerden biride ayın sınıfı uygulaması olduğunu ifade eden Aşiran; “Ayın uygulamasında 2014 Yılı Mart Ayı Öğlenci Devrede 1/C sınıfı Ayın Sınıfı olarak seçildi. Öğretmenleri Eyüp Bilal ve öğrencilerine teşekkür ediyoruz” dedi. (Haber: Şükrü Dolaş – Siverek)

cumhuriyet-ilkokulunda-yenilik cumhuriyet-ilkokulunda-yenilik (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İnsan Bazen Daralıyor

Evet, bazen ruh bilmezlerin, saldırısı karşısında fillerin saldırısına uğrayan karıncaların çaresizliğini yaşar. Ruh bazen kural tanımaz bir eşkıyanın, vurdumduymaz haline dönüşerek kendi kendisini yaralıya bilir. Ruh bazen ezilenlerin, çaresizlerin ruhunu kendine kardeş yaparak, yaşamın tüm güzelliklerine, esir düşmüş ruhların özgürlüğü uğruna feda ederek, karanlıkları aydınlatan bir meşaleye dönüşebilir. Ruh bazen […]