Siverek trafiğine yeni düzenleme

Şanlıurfa’nın en yoğun nüfusuna ve trafik akışına sahip ilçelerinde biri olan Siverek ilçesinde Belediye Başkanını talimatıyla trafik akışı yeniden düzenlenecek.

Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Baydilli zabıta müdürlüğünde birim amirleriyle yaptığı toplantıda Siverek trafiğini rahatlatacak kararlar aldıklarını yapılan toplantının ardından alınan kararları gazetecilere değerlendirdi.

Baydilli yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Öncelikle zabıta müdürlüğümüz bünyesinde zabıta amirliğini faaliyete geçirip ilçe emniyet müdürlüğü trafik büro amirliğiyle birlikte merkezde denetimleri artıracağız, daha önce tek yön gidiş ve gelişlerin verildiği ana caddelerimizde kurulan kapanları kaldıracağız, bunun için Büyükşehir Belediyesine ilgili yazıları yazdık, ana caddelerde mobese kameralarla trafik akışını denetleyeceğiz. Zabıta trafik amirliği ekiplerince bir trafik timi oluşturularak denetimler yapmak suretiyle şehrin trafik akışının sorunsuz olması için vatandaşlara yardımcı olunarak gerekli önlemler alınacaktır. Önceliğimiz şehrimizde ilkel bir görüntü oluşturan kapanları kaldırmak olacaktır” (Haber: Şükrü Dolaş – Siverek)

trafige-yeni-duzenleme trafige-yeni-duzenleme (1)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek kaymakamı Erkal’ın gezi ve incelemeleri

Siverek ilçe Kaymakamı Hamza Erkal hayırsever ve eğitim gönüllüsü vatandaşların destekleriyle Siverek Çok programlı lisesi bünyesinde kurulan kütüphanenin açılışına katıldı.     İlçe milli eğitim müdürü Suat Yapıcı ile Çok programlı liseye gelen ilçe Kaymakamı Erkal kütüphanenin açılışını öğrencilerle birlikte yaptıktan sonra okulda ki sınıfları dolaşarak öğrencilerle bir süre sohbet etti. […]